РУКОМЕТ: УБЕДЉИВА ПОБЕДА РУДАРА

У спортској хали у Костолцу у недељу 26. новембра одигран је дерби јесењег дела првенства у Kостолцу између Рудара и Смедерева.

Рудар је савладао Смедерево 32:27 (16:16). Наиме после десет одиграних кола у Супер Б лиги „Исток-Запад“, Рудар је успео да остане на самом врху са 16 бодова.

Гости су у првих 20 минута били бољи, затим Рудар преузима вођство, да би на полувремену резултат био (16:16). У другом полувремену Рудар је водио, рукометаши Смедерева имали су доста техничких грешки, па је сходно томе домаћин био убедљиво бољи.

Kоло пре краја јесењег дела Супер Б лиге Исток-Запад на табели води Рудар са 16 бодова, а на другом и трећем се налазе Гоч Меркур и Лозница са по 15 бодова. Смедерево је четврто са 14 бодова уз 7 победа и 3 пораза.