Партизан поражен у Костолцу

Рукометаши Рудара су у суботу, 9 фебруара у Спортској хали у Костолцу савладали фаворизовани састав Партизана са 25: 24 (14: 12). Први део меча је протекао у изједначеној игри све до 24. минута (10:10). У наставку нешто боља игра Рудара и на одмор се одлази са два гола предности за домаћина. У наставку црно бели појачавају темпо игре, поравнавају резултат и брзо стижу на плус три гола разлике, 16: 19 (40′). Само пет минута касније опет је резултат био поравнат (21: 21). У наставку чврсте одбране и само четири гола за домаћина, а три за госта у 15′ игре.

Најефикаснији у тиму Рудара су били Милош Тица и Милош Милошевић, који су дали по шест голова. Kод Партизана је најефикаснији играч био Дарко Стевановић са 7 голова.

За играча утакмице проглашен је Милош Зима Вуковић.