Velika pobeda Kostolčana: RUDAR – CRVENA ZVEZDA 29:21 (15:7)

Pred prepunom Sportskom halom u Kostolcu u subotu, 17. februara, rukometaši Rudara savladali su Crvenu zvezdu iz Beograda rezultatom 29:21 (15:7).

Momci Dragana Ajdačića su već u prvom poluvremenu pokazali da žele pobedu više od beogradskog kluba što se može i videti rezultatom u prvih petnaest minuta, gde je Rudar napravio ozbiljnu seriju i odvojio se na +5 dok poluvreme završavaju sa +8. Najefikasniji je bio kapiten ekipe Milošević sa 8 pogodaka, koji je proglašen za najboljeg igrača utakmice, dok se na golu istakao golman Budović sa 15 odbrana i dva sedmerca.

Rukometaše, već u sredu očekuje KUP utakmica u Šapcu sa ekipom Metaloplastike i prilika da se eventualnom pobedom ostvari i najveći uspeh kluba, ulazak u polufinale KUPA SRBIJE.