Deda Mraz stigao i u naš grad

U subotu, 22. decembra, Deda Mraz je posetio i naš grad. Doček je organizovan na platou isred Sportske hale, gde je mališanima omogućeno da se provozaju Deda Mrazovim kočijama i da se fotografišu sa njim. Najmađe sugrađane zabavljala je „Trupa Zozo” iz Beograda.

 

 

Ovo je samo jedno u nizu dešavanja koje organizuje Centar za kulturu „Kostolac” kako bi našim dragim sugrađanima ulepšao decembarske dane i doprineo boljoj novogodišnjoj atmosferi.

Centar za kulturu „Kostolac” već treću godinu za redom organizuje doček najpoznatijeg deke na svetu, a sprovođenje ove manifestacije pomogla je Ergela „Ljubičevo”. Direktor JP Ergela „Ljubičevo” Mirko Stojanović je istakao da je ovo samo njihov skromni doprinos kako bi deca Kostolca uživala u novogodišnjoj čaroliji.

Share on Google+Share on FacebookTweet about this on Twitter
error: Садржај је заштићен !!